+38 (044) 338 60 01 +38 (050) 418 19 20
перезвоните мне
Корзина
пустая
м. Київ, 04073,
вул. Семена Скляренка, 9
Пн—Пт: 9:00—18:00
Сб--Нд: Вихідний

Бездротовий контролер Sonoff R5 код: R5 ✓ в наличии

Бездротовий контролер Sonoff R5
Бездротовий контролер Sonoff R5
Поделитесь с друзьями:

Описание

Особливості:

Інтелектуальний контролер Sonoff R5 (SwitchMan) - це настінний контролер у формі вимикача з інтелектуальною сценою. Він призначений для централізованого керування освітленням у приміщенні за допомогою кнопок або пульта дистанційного керування.

Контролер R5 може бути доданий до інтелектуальних пристроїв, оснащених шлюзом "eWeLink-Remote", таких як інтелектуальний настінний вимикач M5 та інтелектуальний вимикач MINIR3. Він може не тільки керувати всіма пристроями зі шлюзом eWeLink-Remote за відсутності локального мережевого під'єднання, а й керувати будь-яким іншим інтелектуальним пристроєм Sonoff в інтелектуальній сцені за наявності мережевого під'єднання.

До одного шлюзу eWeLink-Remote можна додати до 8 пристроїв R5.

Після створення інтелектуальних сценаріїв освітлення в застосунку eWeLink ви можете відтворювати їх за допомогою цього контролера без використання інтелектуального пристрою. Це особливо зручно, оскільки телефон не завжди під рукою, а керувати всім домашнім освітленням можна з одного місця.

Поєднуючи контролер сцени з вимикачами серії M5, ви можете керувати одним і тим самим світлом із різних положень, навіть коли M5 перебуває в автономному режимі. Ніколи не переймайтеся і не витрачайте свій час на прокладання дротів для двостороннього або багатостороннього керування.

R5 працює в 3 різних режимах: підтримує дії під час натискання, подвійного натискання і тривалого натискання для встановлення різних типів сцен за вашим бажанням. Ви можете підібрати відповідний спосіб спрацьовування, наприклад, одну кнопку для одного пристрою або навіть кімнати (до 18 спрацьовувань).

Стильний, сучасний дизайн сумісний з іншими пристроями Sonoff і органічно вписується в інтер'єр. Зі світлодіодними індикаторами.

Ви можете прикріпити R5 на стіну як вимикач або зняти його як пульт дистанційного керування.

Контролер R5 поставляється з 20 наклейками для позначення функцій кнопок відповідно до ваших власних інтелектуальних сцен.Технічні характеристики:

Сумісний з: Sonoff M5, MINIR3 і т.д.

Живлення: 6В (2xбатареї 3В).

Модель батареї: CR2032 (не входить до комплекту).

Потужність: макс. 280W.

Радіочастота: 433 МГц.

Відстань керування: макс. 90 м (відкритий простір).

Кількість кнопок: 6.

Бездротовий протокол: eWeLink-Remote.

Матеріал корпусу: PC V0 (вогнестійкий).

Робоча температура: -10°C~40°C.

Колір: тьмяно-сірий.

Сертифікати: CE/FCC/UKCA/SRRC/RoHS.Розмір: 86х86х13.5 мм.

Вага: 83 г.

Розмір в упаковці: 100х90х15 мм.

Вага в упаковці: 103 г.

Гарантія: 24 місяці.

Цена: 799 грн. 
Купить
Товар добавлен в заказ!
Вы можете оплатить заказ онлайн
с помощью банковской карты!Кнопка онлайн оплаты находится в
корзине и появляется после
оформления заказа!